Посередницькі послуги та представництво інтересів при укладанні договорів і підготовці інших документів з НСЗУ, НААУ, а також під час перевірок ліцензійних і контролюючих органів.

Компанія LAW&MED надає посередницькі послуги та представляє інтереси своїх клієнтів при взаємодії з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) і Національним агентством акредитації України (НААУ). Така співпраця є актуальною для будь-якого бізнесу, пов'язаного з медициною або фармацією. Ми комплексно оцінимо доцільність укладення договору для отримання акредитаційної категорії або участі в державних програмах. У разі позитивного рішення експерти LAW&MED будуть супроводжувати весь процес взаємодії з НААУ або НСЗУ, включаючи внутрішній аудит й підготовку пакету документів.

Також юристи компанії LAW&MED надають послуги правового супроводу під час перевірок та аудитів ліцензійних і контролюючих органів. Ми пропонуємо:

  • Консультування з питань, пов'язаних з проведенням перевірки, включно із правами та обов'язками кожної сторони;
  • Комплексну підготовку до проходження перевірки, включно із приведенням документації у відповідність із законодавством України, інструктажем співробітників тощо;
  • Фізичну присутність юристів LAW&MED при проведенні перевірки та представництво інтересів компанії;
  • Оскарження прийнятих за результатами перевірки рішень (за необхідності);
  • Надання екстреної консультативної або практичної допомоги.

LAW&MED візьме на себе всі складнощі при взаємодії з НСЗУ, НААУ, іншими контролюючими та перевіряючими органами. Наші юристи представлятимуть інтереси вашого бізнесу в будь-якій інстанції й завжди готові надати професійну правову допомогу.

Виникли питання, зверніться письмово за консультацією

або зв’яжіться з нами через розділ контакти

Консультація