Аудит і підготовка до перевірки. Супровід під час перевірки

Далі

Компанія LAW&MED надає послуги з аудиту та підготовки медичних й фармацевтичних компаній, постачальників медфармвиробів до перевірки з боку контролюючих та ліцензуючих органів.

Супровід перевірок МОЗУ, Держпродспоживслужби, Держлікслужби, Держпраці та інших органів юристом у переважній більшості випадків означає їх успішне проходження без негативних наслідків для підприємця. 

Ми пропонуємо наступний пакет послуг:

  • Попередній аудит закладу з метою виявлення та подальшого усунення «слабких місць»
  • Підготовку до перевірки, що включає створення необхідної документації, забезпечення законодавчо встановлених вимог, відповідність яким перевірятиметься
  • Безпосередній супровід перевірок

В цьому разі юридичний захист під час перевірок контролюючих органів дозволяє виключити принаймні частину порушень, які вказуються в актах і висновках інспекторів. Крім того, ми підготуємо перелік порад, які допоможуть усунути виявлені недоліки, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому.

Фахівці LAW&MED позбавлять вас зайвих турбот та забезпечать супровід перевірок без стресу та з бажаним результатом. 

Щоб проходити всі перевірки швидко й безпроблемно, рекомендуємо скористатися повним комплексом послуг, і спочатку пройти аудит, який покаже, які саме недоліки потрібно усунути, а вже потім займатися підготовкою супровідних документів.

Наш досвід та компетентність дозволять з мінімальними витратами виправити недоліки, уникнути можливих ускладнень та штрафних санкцій.

Виникли питання, зверніться письмово за консультацією

або зв’яжіться з нами через розділ контакти

Консультація