Консультації, розробка документів й адміністрування з питань сертифікації відповідно до чинних технічних регламентів. Підбір найкращого рішення

Далі

Експерти LAW&MED надають послуги з супроводу сертифікації та підтвердження відповідності з урахуванням актуальних технічних регламентів. Ми забезпечимо комплексне рішення для кожного кейса, пов'язаного із ввезенням та продажем на території України медичних виробів або медобладнання.

Співпрацюючи з нами, ви відкриєте для свого бізнесу нові перспективи на українському й міжнародному ринках та отримаєте наступні переваги:

  • підбір оптимального рішення для сертифікації з урахуванням специфіки конкретних завдань та умов, класу безпеки виробів й інших параметрів;
  • допомога у виборі стандартів з обов'язкового переліку до даного технічного регламенту;
  • консультації на кожному етапі співробітництва та розробку поетапного плану дій;
  • підготовку документів для продукції, подання заявки й супровід процесу сертифікації;
  • підготовку й подання зразків виробів або препаратів.

Будь-який з етапів сертифікації має безліч підводних каменів, тому замовити послуги професійних юристів буде правильним рішенням. Так ви можете бути впевненими у відсутності помилок, недопрацювань й неточностей у документації, які можуть спричинити додаткові витрати й інші неприємності.

Ми допоможемо вам розібратися в тонкощах законодавства й пояснимо, що конкретно потрібно зробити для успішного проходження процедури і як знайти оптимальне рішення для сертифікації нового виробу або ж повністю візьмемо на себе весь комплекс робіт з сертифікації — від розробки пакету документів до отримання сертифіката відповідності.

В результаті ви отримаєте потрібний документ швидко і без проблем. Багаторічний досвід надання послуг в даному напрямку, юридична підкованість й напрацьовані комунікації допомагають прискорити процес на всіх рівнях та скоротити час на оформлення сертифіката відповідності.

Виникли питання, зверніться письмово за консультацією

або зв’яжіться з нами через розділ контакти

Консультація