Реєстрація/перереєстрація бізнесу. Корпоративні права.

Далі

Компанія LAW&MED пропонує комплекс послуг з реєстрації бізнесу, а також внесення змін до установчих документів за необхідності. Наші юристи позбавлять вас необхідності особисто брати участь у всіх процедурах, пов'язаних з реєстрацією та перереєстрацією бізнесу, щоб ви змогли приділити більше часу безпосередньо підприємницькій діяльності та досягненню цілей бізнесу.

На етапі запуску бізнесу ми проводимо консультації з вибору організаційно-правової форми компанії, форми оподаткування та інших актуальних питань, які необхідно вирішити до реєстрації. Ми супроводжуємо весь процес юридичного оформлення бізнесу — від підготовки документів до отримання реєстраційних паперів.

Наші послуги:

  • Комплексні консультації з питань реєстрації, перереєстрації та вирішення конфліктів у разі реорганізації компанії;
  • Аналіз й підготовка повного пакета документів, необхідних для державної реєстрації/перереєстрації бізнесу;
  • Супровід процесу реєстрації/перереєстрації бізнесу;
  • Оформлення та захист корпоративних прав клієнтів.

Якщо змінилася кількість засновників компанії, дані про статутний капітал, юридична адреса, характер діяльності компанії, її назва або особисті дані керівників, зверніться до LAW&MED, і ми організуємо перереєстрацію “під ключ” та швидко оформимо всі необхідні документи.

В рамках практики корпоративного права наші юристи проводять експертизу й надають консультації з реформування корпоративної структури підприємства. Ми організуємо супровід реорганізації бізнесу в разі злиття, поділу або інших видів реформування компанії, включно із наданням рекомендацій по всім пов'язаним з угодами питанням (дотримання податкового та трудового законодавства, регуляторних вимог)

Виникли питання, зверніться письмово за консультацією

або зв’яжіться з нами через розділ контакти

Консультація