Комплексний юридичний аудит і аналіз проекту або діючого підприємства, оптимізація умов і пропозиція ефективних рішень

Далі

З метою оптимізації бізнесу та забезпечення його виходу на новий рівень компанія LAW&MED надає послугу юридичного аудиту та аналізу діяльності компанії. Основне завдання аудиту — комплексний правовий аналіз господарської діяльності, стану активів, положення й репутації компанії на відповідному ринку. Такий підхід дозволить звести до мінімуму ризики й запобігти збиткам, причиною яких може стати неправильне юридичне оформлення угоди. Крім того, аудит дозволить виявити та усунути слабкі місця бізнесу в цілому й оптимізувати його з урахуванням рекомендацій, складених професійними юристами.

Ми можемо провести комплексний аудит як компанії замовника, так і перевірити сумлінність контрагентів, що можуть стати потенційними партнерами або клієнтами.

Дана послуга включає:

  • Оцінку стану документації, включно із реєстраційними, установчими та іншими правовстановлюючими документами;
  • Юридичний моніторинг та перевірку договорів, укладених в ході здійснення господарської діяльності;
  • Аналіз укладених угод з метою підтвердження їх відповідності чинному законодавству та досягнення юридичної чистоти бізнесу;
  • Аналіз активів, включно із вивченням джерел фінансування, страхових зобов'язань, можливих позовів й податкових відрахувань;
  • Перевірку відповідності всіх бізнес-процесів законодавству України.

Ми комплексно перевіримо всі юридичні аспекти вашого бізнесу та їхню відповідність визначеним законодавчо критеріям й правовим нормам. Це дозволить отримати об'єктивну інформацію ззовні та на її підставі визначити подальші шляхи розвитку. Також юридичний аудит вважається найважливішою умовою для виходу компанії на внутрішні й міжнародні фондові ринки, оскільки є вагомим доказом відкритості та правдивості документів компанії для інвесторів.

Виникли питання, зверніться письмово за консультацією

або зв’яжіться з нами через розділ контакти

Консультація