Юридична підтримка загальної діяльності страхових компаній і медустанов, аналіз страхових продуктів

Експерти LAW&MED надають консультаційні послуги в питаннях страхування медустанов й окремих співробітників

Далі

Експерти LAW&MED надають консультаційні послуги в питаннях страхування медустанов й окремих співробітників. Крім того, ми співпрацюємо зі страховими компаніями й можемо бути посередниками при укладанні договорів з лікарями та клініками. У разі виникнення конфліктів на будь-якому рівні ми забезпечимо представництво інтересів своїх клієнтів і залагодимо розбіжності за допомогою медіації.
У комплекс наших послуг входить наступне:

  • Юридичний аудит страхових договорів й пакетів з метою вибору оптимальних для наших клієнтів варіантів з докладним роз'ясненням нюансів;
  • Аналіз страхових програм, посередництво й представництво інтересів клініки (лікаря) при укладанні договору з обраною компанією;
  • Оптимізація страхових витрат клієнтів;
  • Аналіз медустанов з метою підбору страхових продуктів, які можуть бути їм запропоновані — для страхових компаній;
  • Юридичний консалт для страхових компаній з аналізу, удосконалення та супроводу медичних програм;
  • Представництво інтересів клієнтів.

Також ми надаємо допомогу кваліфікованого юриста у розв’язанні будь-яких інших питань, що виникають при взаємодії клінік, лікарів й страхових компаній як між собою, так і з пацієнтами.

Співпраця з LAW&MED дозволить страховим компаніям заощадити час на пошук медичних установ для укладення договорів, підбір страхових продуктів й вироблення алгоритму дій при настанні страхового випадку.

Лікарям та медичним клінікам ми допоможемо знайти найкращий варіант страхування професійної відповідальності, який не лише створить можливість фінансового захисту при виникненні страхового випадку, а й збереже професійну репутацію.

Юридичний консалтинг в питаннях страхування від експертів LAW&MED забезпечить комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, завдяки чому ви уникнете неприємних ситуацій й зайвих витрат.

Виникли питання, зверніться письмово за консультацією

або зв’яжіться з нами через розділ контакти

Консультація